Join TodayResults 1 to 2 of 2

Thread: Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ

Kerkoj : Prsh Djema! Kerkoj nje pult per Xtrend ET 6000 HD ku mundet ta gjeje dhe sa kushton,ose me

 1. #1
  miri-01's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  9,047

  Tregu KERKOJ - SHES - BLEJ


  Kerkoj :


  Prsh Djema!
  Kerkoj nje pult per Xtrend ET 6000 HD ku mundet ta gjeje dhe sa kushton,ose me cfare pulti tjeter munde te zevendesohet?ne Ebay e pashe kushtonte shtrenjte (44 euro me gjithe transportin) ,ndoshta ndonjeri di ku munde ta gjeje me lire,meqe ka edhe ulje per festat.
  ja kalofshi mire Djema
 2. #2
  bledars's Avatar
  Join Date
  Jan 2016
  Posts
  5

  Persh. shes diablo cam rev 2.6 wi-fi 150 euro ose nderrohet me decoder qe te kete dhe tokesorin vendodhja tirane shitja ose nderrimi behen dorazi


 

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

Tags for this Thread