Join TodayResults 1 to 4 of 4

Thread: Dreambox - image, firm, soft, etj.

Gjithqka per dreambox ketu

 1. #1
  xoninet's Avatar
  Join Date
  Mar 2013
  Posts
  724

  Dreambox - image, firm, soft, etj.


  Gjithqka per dreambox ketu

 2. #2
  lenrocicimot's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  20
  Cardsharing - Vetėm Shkėmbime ose Linja Falas!

 3. #3
  Montezuma's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  13
  Kam njė Dreambox 500s klon, me C-Line por megjithatė nuk mund tė shoh asnjė Kanal tė koduar as tė DigitAlb, dhe as tė Tring, ato tė lirat i shikoj, desha tė pyes mos i kthyen tė gjitha kanalet nė Mpeg-4 apo jo??

 4. #4
  xoninet's Avatar
  Join Date
  Mar 2013
  Posts
  724

  shiko linjen e ke ne rregull apo jo kanalet jan ok


 

Similar Threads

 1. Dreambox Settings by jprekpa2
  By xoninet in forum Dreambox Settings
  Replies: 7
  Last Post: 05-13-2014, 06:38 PM
 2. Dreambox 500s problem
  By speedoflight in forum Albanian / Shqip
  Replies: 6
  Last Post: 07-22-2013, 01:01 AM
 3. VIX Team Vu+ Duo Image
  By xoninet in forum Vu + Duo
  Replies: 1
  Last Post: 06-06-2013, 05:12 AM
 4. Enigma 2 Image pcd for DM 600
  By xoninet in forum DM 600
  Replies: 0
  Last Post: 04-16-2013, 06:56 PM

Visitors found this page by searching for:

dreambox forum shqip

forum shqip 2013 per dreambox

dreambox shqip

dreambox shqip forum

shqip vetem shqip per dreambox 800hd pvr

drambox shqip

dreambox images 500 shqip

albanian shqip dreambox

dreambox ship

dreambox shqiptare

dreambox 800 hd forum maqedonia shqip

gjithqka per dreambox

forum shqip per dreamboxTags for this Thread