Join TodayResults 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
 • 1 Post By xoninet

Thread: Satfriends U mbyll

Kam 1 javė qė po mundohem tė hyj ne ndoshta forumin mė tė madh dhe mė tė kompletuar pėr Satelit,

 1. #1
  Montezuma's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  13

  Post Satfriends U mbyll


  Kam 1 javė qė po mundohem tė hyj ne ndoshta forumin mė tė madh dhe mė tė kompletuar pėr Satelit, nė kamuflo linkun ,por me sa pashė ėshtė mbyllur
  dhe mė vjen shumė keq pasi ishte nga forumet satelitorė mė tė kompletuara sidomos pėr ne Shqiptarėt, por nejse ne vazhdojmė kėtu nė forum.cstalking.com

 2. #2
  xoninet's Avatar
  Join Date
  Mar 2013
  Posts
  724
  jo nuk ka qen me i madhi ka shum me te mdhej se ai po ti ndoshta ske hasur nejse

  do rikthehet prap
  Montezuma likes this.

 3. The Following User Says Thank You to xoninet For This Useful Post:


 4. #3
  Montezuma's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  13
  Po ke tė drejtė,jo mė i madhi por ndoshta nga mė tė mėdhenjtė ose nga mė tė kompletuarit pėr ne Shqiptarėt e kisha fjalėn sepse forume ka shumė por jo kaq tė kompletuar sa ai pėrsa i pėrket Shqiptarėve.
  ''nejse

  do rikthehet prap''
  AMIN

 5. #4
  Montezuma's Avatar
  Join Date
  Apr 2013
  Posts
  13
  Si te veshtire e shikoj te rihapet ky forum

 6. #5
  xoninet's Avatar
  Join Date
  Mar 2013
  Posts
  724

  Po qa jeni ber merak o vllezer a vetem nji forum na qenka a
  do e mbylli ket tem


 

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

Tags for this Thread