Join Today

Page 504 of 506 FirstFirst ... 4404454494502503504505506 LastLast
Results 5,031 to 5,040 of 5058
Like Tree5Likes

Thread: Iptv

Originally Posted by nikpett21 Ρε μάγκα αφού θες να το συνεχίσουμε το θέμα εδώ είμαι, ελεύθερο χρόνο έχω για όσο

allocs's Avatar

Quote Originally Posted by nikpett21 View Post
    Ρε μάγκα αφού θες να το συνεχίσουμε το θέμα εδώ είμαι, ελεύθερο χρόνο έχω για όσο θέλεις. Νομίζεις ότι μόνο εσύ έχεις κάτοπτρα στην ταράτσα σου; Μόνο εσύ είσαι η διάνοια στα δορυφορικά; Όλοι είναι άσχετοι και πρέπει να ρωτήσουν εσένα τον δερβέναγα του φόρουμ πριν πούνε την γνώμη τους; Μόνο εσύ είσαι ο παλιός δηλαδή και όλοι οι άλλοι νέωπες; Έχεις διαβάσει τίποτα από αυτά που γράφω ή τα έχεις πάρει γενικά με όλους και δεν ξέρεις που θες να εκσπερματώσεις; Βάλε και ένα κάτοπτρο στο κεφάλι σου για να τα πιάσει αυτά που λέω. Μου καταλογίζεις παπαγαλία για iview και λοιπά και σου λέω ότι ούτε με νοιάζει γι' αυτό και για σερβιτόρους. Στο κάτω κάτω ζήτημα είναι αν έχω δει μία ώρα σύνολο τηλεόραση τον τελευταίο μήνα. Εκφέρω μια γνώμη κι αμέσως χωρίς να προκαλέσουμε μας λες παπαγαλάκια, άσχετους, βαλτούς, της CIA, KGB, ISIS κ.λπ. Εδώ είμαι να την συνεχίσουμε την συζήτηση....
    to thread leei iptv kai oxi ksekatinistite elef8era.........kofte to telos panton giati mas ta kanate tsourekia mages

UnVerified Server TechMan's Avatar
    Ό φίλος έχει δίκιο ηρεμήστε άλλος λόγος υπάρχει εδώ στο θέμα και άλλη συζήτηση κάνετε εσείς... Όποιος θέλει πέρνει σουιδεζικο VPN και δουλεύει... Είναι πιστοποιημένο από 3 άτομα είδη που ξέρω... μέσου VPN.ht για παράδειγμα...

Μιλάω για iView. Επίσης εάν δε ξέρει κάποιος γίνονται τεστ και για υπότιτλους να μπαίνουν στα VOD όχι μόνο ελληνικά άλλα και αλλοι υπότιτλοι.

Εάν έχει κάποιος απορίες η ερωτήσεις μπορεί και εμένα να με ρωτήσει.

blueblack's Avatar
    Ρε μάγκα αφού θες να το συνεχίσουμε το θέμα εδώ είμαι, ελεύθερο χρόνο έχω για όσο θέλεις. Νομίζεις ότι μόνο εσύ έχεις κάτοπτρα στην ταράτσα σου; Μόνο εσύ είσαι η διάνοια στα δορυφορικά; Όλοι είναι άσχετοι και πρέπει να ρωτήσουν εσένα τον δερβέναγα του φόρουμ πριν πούνε την γνώμη τους; Μόνο εσύ είσαι ο παλιός δηλαδή και όλοι οι άλλοι νέωπες; Έχεις διαβάσει τίποτα από αυτά που γράφω ή τα έχεις πάρει γενικά με όλους και δεν ξέρεις που θες να εκσπερματώσεις; Βάλε και ένα κάτοπτρο στο κεφάλι σου για να τα πιάσει αυτά που λέω. Μου καταλογίζεις παπαγαλία για iview και λοιπά και σου λέω ότι ούτε με νοιάζει γι' αυτό και για σερβιτόρους. Στο κάτω κάτω ζήτημα είναι αν έχω δει μία ώρα σύνολο τηλεόραση τον τελευταίο μήνα. Εκφέρω μια γνώμη κι αμέσως χωρίς να προκαλέσουμε μας λες παπαγαλάκια, άσχετους, βαλτούς, της CIA, KGB, ISIS κ.λπ. Εδώ είμαι να την συνεχίσουμε την συζήτηση....
    1. εσύ ήσουν που δεν θα ξαναρχόσουν απ'τα μέρη μας 1 το κρατούμενο, να μην πω για τις αντιφασεις δεν βλεπεις αλλα ασχολείσαι, ουτε σε νοιαζει για σερβιτορους, ο iview τι ειναι?; καλα που με κανεις & γελαω ξεκινωντας τη μερα νασαι καλα
    2. ξεχνας & τι γραφεις μικρε προχτες με σημερα
    3. άσε που δεν πιστεύω γρι λέξη ότι κατέχεις από δορυφορικά, ζήτημα ναχεις κανα 9 ή 13 east, αλλού όμως είναι η ουσία

Ρε μαγκίτη; Εσύ ο σαίνης και δεν ξέρεις πως ξεκλειδώνει τι iview κάνοντας πάλι παρθένα την ID; Μου φαίνεται όλο μπλα-μπλα και φρου-φρου κι αρώματα μου είσαι. Δεν έχεις iview, δεν ασχολείσαι με αυτό, αλλά έχεις γνώμη λες και είσαι η εγκυκοπαίδεια "Δομή". Και στο ξαναλέω μήπως το φτωχό το μυαλουδάκι σου "το πιάσει". Περιμένεις σε δημόσιο φόρουμ να σου πούνε την λύση; Με κάτι άτομα σαν του λόγου σου που κάνεις το παπαγαλάκι; Άντε βρες καμμια γραμμούλα να πάρεις και άσε τα καμπόϊκα. Σακούλα;
    (Άντε έχασα και την ώρα μου γράφοντας σου... και μην κάνεις κόπο να απαντήσεις γιατί θα χάσεις φαιά ουσία και δεν σου περισσεύει)
    για την ειρωνεία προσβολή δεν σκάω, δεν ανηκω στους μυγιάγγιχτους, αλλά τα επισημαίνω για να δουμε ποιος κανει τον δερβέναγα επειδή έμαθε να "ξεπαρθενιάζει" που μου θίχτηκες κιόλας. θα γελάσει & το παρδαλό κατσίκι τώρα...

αυτό που ενοχλήθηκα απ'την αρχή είναι τα BOLD πουχω παραπάνω, που έγραψες τις προάλλες!
    και τελιώνω λέγοντας προς εσένα εξυπνάκια & κάθε κατεύθυνση:
    λέγεται σαϊνιά ρε ψευτομαγκα το να χεις iview που είναι public & στο facebook κατόπιν googlαρισματος?;

ετσι ενημερωτικά.....iptv βλέπω σε smart tv απ'το 2013 σε samsung nStreamLmod
    όταν δεν υπήρχε το θεοποιημένο σας iview
    με τα τόσα παράπονα! εσύ καλά έκανες & βρήκες τον τρόπο....
    αυτοί από το iview γιατί δεν σας έδινα την λυση & σας άφηναν χωρίις γοβα σπορ?; που πάτε & ακουμπάτε τα ωραία σας λεφτουδάκια στα καλόπαιδα

4. The Following User Says Thank You to blueblack For This Useful Post:

blueblack's Avatar
    Quote Originally Posted by TechMan View Post
    Ό φίλος έχει δίκιο ηρεμήστε άλλος λόγος υπάρχει εδώ στο θέμα και άλλη συζήτηση κάνετε εσείς... Όποιος θέλει πέρνει σουιδεζικο VPN και δουλεύει... Είναι πιστοποιημένο από 3 άτομα είδη που ξέρω... μέσου VPN.ht για παράδειγμα...

Μιλάω για iView. Επίσης εάν δε ξέρει κάποιος γίνονται τεστ και για υπότιτλους να μπαίνουν στα VOD όχι μόνο ελληνικά άλλα και αλλοι υπότιτλοι.

Εάν έχει κάποιος απορίες η ερωτήσεις μπορεί και εμένα να με ρωτήσει.
    επειδή είμαι άσχετος μπορείς να μας πεις πώς διασφαλίζεται η αξιοπιστία & τα λεφτά που θα σας σκάσουμε & δεν θα πάνε χαμένα?;

διότι όλοι του iview υπαρχετε παντού στο facebook κλπ & σας βρίσκουν με 1 απλό googlαρισμα όχι μόνο εμείς αλλά & αυτοί που δεν θα πρεπε εύκολα & άνετα!
    είναι άραγε δύσκολο για ρουφιάνους της κυρίας & του κυρίου να σας βρουν & να κλείσετε?
    μετά ως θεατές τι θα βλέπουμε

είναι αλλεπάλληλες οι φορές που έχουν πέσει τα σπορ της κυρίας παλιότερα
    και πέρυσι προ iview έπεσαν & τα σπορ του κυρίου τετοια εποχή θυμίζω!

ευχαριστώ

6. The Following User Says Thank You to blueblack For This Useful Post:

Banned ant210's Avatar
    Θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι η ελαχιστη ταχυτητα internet για iptv.

Σε πολλους servers υπαρχουν κανάλια όπως
    1) Full HD
    2) HD 1080P
    3) HD
    4) SD

Εχω παρατηρησει οτι και με μια ταχυτητητα 10mbs παρατηρουνται κολληματα στα καναλια στις κατηγοριες 1 και 2.

Επισης διαπιστωνω οτι σε ωρες αιχμης (πχ Champions League) τα κολληματα ειναι ευκολοτερα σε ολες τις κατηγοριες καναλιων.

Ποια ειναι η ελαχιστη ταχυτητα internet για να μπορει να βλεπει IPTV με αξιοπρεπη εικονα ?

nikpett21's Avatar
    Quote Originally Posted by blueblack View Post
    1. εσύ ήσουν που δεν θα ξαναρχόσουν απ'τα μέρη μας 1 το κρατούμενο, να μην πω για τις αντιφασεις δεν βλεπεις αλλα ασχολείσαι, ουτε σε νοιαζει για σερβιτορους, ο iview τι ειναι?; καλα που με κανεις & γελαω ξεκινωντας τη μερα νασαι καλα
    2. ξεχνας & τι γραφεις μικρε προχτες με σημερα
    3. άσε που δεν πιστεύω γρι λέξη ότι κατέχεις από δορυφορικά, ζήτημα ναχεις κανα 9 ή 13 east, αλλού όμως είναι η ουσία

για την ειρωνεία προσβολή δεν σκάω, δεν ανηκω στους μυγιάγγιχτους, αλλά τα επισημαίνω για να δουμε ποιος κανει τον δερβέναγα επειδή έμαθε να "ξεπαρθενιάζει" που μου θίχτηκες κιόλας. θα γελάσει & το παρδαλό κατσίκι τώρα...

αυτό που ενοχλήθηκα απ'την αρχή είναι τα BOLD πουχω παραπάνω, που έγραψες τις προάλλες!
    και τελιώνω λέγοντας προς εσένα εξυπνάκια & κάθε κατεύθυνση:
    λέγεται σαϊνιά ρε ψευτομαγκα το να χεις iview που είναι public & στο facebook κατόπιν googlαρισματος?;

ετσι ενημερωτικά.....iptv βλέπω σε smart tv απ'το 2013 σε samsung nStreamLmod
    όταν δεν υπήρχε το θεοποιημένο σας iview
    με τα τόσα παράπονα! εσύ καλά έκανες & βρήκες τον τρόπο....
    αυτοί από το iview γιατί δεν σας έδινα την λυση & σας άφηναν χωρίις γοβα σπορ?; που πάτε & ακουμπάτε τα ωραία σας λεφτουδάκια στα καλόπαιδα
    1. Το πότε θα μπαίνω δεν θα μου το καθορίσεις εσύ γκέγκε;
    2. Το να μην βλέπω δεν σημαίνει ότι δεν γνωρίζω.
    3. Το να μην πιστεύεις το τι ξέρω, αρχίζει και με πιάνει φαγούρα ξέρεις που.
    Για πες μου πως θα γελάσει το παρδαλό κατσίκι ρε μαγκίτη; Έτσι για να μάθω. Για κάνε το λιανά. Σου είπα εδώ είμαι για να το συνεχίσουμε το θέμα άσχετε (που τρέχεις να πάρεις γραμμές από AlphaCs αλλά κατά τα άλλα είσαι ειδήμονας)
    ΥΓ.(Καλώ τον οποιονδήποτε να ανατρέξει από την αρχή των ποστ μου για να δούμε ποιος προσέβαλλε τον άλλον. Για κάντε τον κόπο να τα διαβάσετε για να δείτε ποιος προκαλεί).
    Last edited by nikpett21; 09-13-2017 at 04:36 PM.

blueblack's Avatar
    1. Το πότε θα μπαίνω δεν θα μου το καθορίσεις εσύ γκέγκε;
    2. Το να μην βλέπω δεν σημαίνει ότι δεν γνωρίζω.
    3. Το να μην πιστεύεις το τι ξέρω, αρχίζει και με πιάνει φαγούρα ξέρεις που.
    Για πες μου πως θα γελάσει το παρδαλό κατσίκι ρε μαγκίτη; Έτσι για να μάθω. Για κάνε το λιανά. Σου είπα εδώ είμαι για να το συνεχίσουμε το θέμα άσχετε (που τρέχεις να πάρεις γραμμές από AlphaCs αλλά κατά τα άλλα είσαι ειδήμονας)
    ΥΓ.(Καλώ τον οποιονδήποτε να ανατρέξει από την αρχή των ποστ μου για να δούμε ποιος προσέβαλλε τον άλλον. Για κάντε τον κόπο να τα διαβάσετε για να δείτε ποιος προκαλεί).
    αδιάβαστος & μετεξεταστέος

"Εσύ ο σαίνης και δεν ξέρεις πως ξεκλειδώνει τι iview κάνοντας πάλι παρθένα την ID"

αρχή του κακού ήταν η προτασή σου για 1 σερβιτορο που εχει βουήξει το facebook
    δεν ξέρουμε εμείς τίποτα επειδή δεν ξέρουμε για το θεϊκο AΪ VIEW HD που μόνο HD δεν δείχνει! απλά τραγικός γι'αυτό λέω δεν έχεις δορυφορική & μιλάς...

άϊ σιχτίρ μας ζαλίσατε το νήμα λέγεται iptv ΟΧΙ iview. ανοιξτε άλλο δημοκρατία έχουμε δεν σας εμπόδισε κανείς
    τέλος
    Last edited by blueblack; 09-13-2017 at 10:02 PM.

nikpett21's Avatar
    Quote Originally Posted by blueblack View Post
    αδιάβαστος & μετεξεταστέος

"Εσύ ο σαίνης και δεν ξέρεις πως ξεκλειδώνει τι iview κάνοντας πάλι παρθένα την ID"

αρχή του κακού ήταν η προτασή σου για 1 σερβιτορο που εχει βουήξει το facebook
    δεν ξέρουμε εμείς τίποτα επειδή δεν ξέρουμε για το θεϊκο AΪ VIEW HD που μόνο HD δεν δείχνει! απλά τραγικός γι'αυτό λέω δεν έχεις δορυφορική & μιλάς...

άϊ σιχτίρ μας ζαλίσατε το νήμα λέγεται iptv ΟΧΙ iview. ανοιξτε άλλο δημοκρατία έχουμε δεν σας εμπόδισε κανείς
    τέλος
    Πρώτον, εσύ χώθηκες πρώτος στολίζοντάς μας επειδή μιλάγαμε για iview. Δεύτερον, το "Αϊ σιχτίρ" σου το επιστρέφω εις διπλούν. τρίτον, το iview είναι υπηρεσία IPTV και εδώ θα μιλάμε και γι΄αυτό. Αν δεν σου αρέσει μην διαβάζεις.

blueblack's Avatar
    Πρώτον, εσύ χώθηκες πρώτος στολίζοντάς μας επειδή μιλάγαμε για iview. Δεύτερον, το "Αϊ σιχτίρ" σου το επιστρέφω εις διπλούν. τρίτον, το iview είναι υπηρεσία IPTV και εδώ θα μιλάμε και γι΄αυτό. Αν δεν σου αρέσει μην διαβάζεις.
    καλό θα ήταν όταν πρωτομπαίνεις σε 1 forum ή χώρο που ασχολούνται με κάποιο εξειδικευμένο <<sport>> να κοιτάς πρώτα & κανα profile ποιος είναι τι
    πρωτού χωθείς & τα χώνεις αδίκως σε άτομα αναγνωρισμένων γνώσεων ή ειδίκευσης. εμείς απ'τα λίγα post σου έως τώρα δεν μπορούμε να ξέρουμε τι αντιπροσωπεύεις, προς το παρόν για υπερασπιστής του iview μας <κάνεις>. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ...
    γιατί άμα έρθουμε στη δουλεια σου που την ξέρεις καλύτερα εσύ, το ΙΔΙΟ ΘΑ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙΣ κουτοπονηρε

το νήμα είναι γενικα iptv. δεν σας εμποδίζει κανείς να ανοίξετε 1 ξέχωρο για τον iview που πολυδιαφημίζετε & λατρεύετε με το super HD του αλλά έτσι είναι όταν δεν έχεις δει ποτέ σου FULL HD & το μόνο που χεις δει είναι το iptv & η γοβα/μποτε στα καφέ με τους αχρηστοPACE/KAON δέκτες τους!

είπα αυτά που έπρεπε για όποιον θέλει να ξέρει & παύω να ασχολούμαι με μακακίες. έχουμε πιο ωραία θέματα να συζητάμε...

ps: απ'όταν έγινε το IPTV μας έγιναν όλοι γνώστες των ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΩΝ πακέτων που μέχρι πρότινως δεν ξέρανε πως & τι με τα ΚΑΤΟΠΤΡΑ!
    Last edited by blueblack; 09-14-2017 at 01:43 PM.

Slobontan's Avatar

Καλησπερα σε ολους. Θεωρω οτι δεν χρειαζεται να μπαινουμε σε διαμαχες- καυγαδες.Ο καθενας ειναι ευχαριστημενος με οτι τον εξυπηρετει. Εμενα προσωπικα ναι, το iview με εχει σωσει. Απο τον φεβρουαριο που εκανα διακοπη στην νοβα που εδινα 38.80 το μηνα, εδω και 7 μηνες δινω 21-22 ευρω το μηνα μαζι υπολογισμενο και το κοστος του vpn μου και εχω νοβα,οτε και αλλα 900 καναλια ξενα εκ των οποιων βεβαια ζητημα αν παρακολουθω 5-6 απο αυτα αλλα και παλι δεν με χαλαει να εχω τοσα πολλα.Ειδικα φετος εχω παρακολουθησει ολα τα παιχνιδια του Ολυμπιακου απο φιλικα μεχρι την τριαρα που φαγαμε προχτες με σχεδον μηδενικα κολληματα σε ολο το συνολο των αγωνων. Κανεις δεν μιλησε για full hd εικονα. Ειναι ομως αξιοπρεπεστατη και σε καναλια τυπου skysports fox espn που εχουν μεγαλυτερο bitrate ειναι ακομα καλυτερη. Γιατι λοιπον να χαλιομαστε ρε παιδια; Ο καθενας την βρισκει με το βιτσιο του που λενε. Εμενα με εξυπηρετει το iview ειδικα στο θεμα Ολυμπιακος γιατι αποφευγω να πληρωνω 2 συνδρομες και αφου μπορω να το κανω ετσι, το κανω. Απο την αλλη ομως φυσικα και ξερω τι εικονα βλεπω και αυτο που βλεπω ειναι μια απατη HD. Σιγουρα ομως ειναι αρκετα εως πολυ καλυτερη ποιοτητα απο τα sd novasports που μας ταιζε η νοβα μεχρι περσι.Αυτα απο μενα. Μια παρεα ενα φορουμ ειμαστε κριμα να πληκτρολογουμε μονο για να μαλωνουμε.
    Last edited by Slobontan; 09-14-2017 at 02:22 PM.

13. The Following User Says Thank You to Slobontan For This Useful Post: