Join Today

Results 1 to 10 of 10

Thread: Pusto tu

Pusto tu, czyzby zadni polacy nie zajmowali sie cardsharingiem ? Czy moze raczej jakas powszechna niechec do dzielenia sie swoja

Dinth's Avatar

Pusto tu

Pusto tu, czyzby zadni polacy nie zajmowali sie cardsharingiem ? Czy moze raczej jakas powszechna niechec do dzielenia sie swoja wiedza ?
    To moze napisze cos o sobie. Wlasnie walcze z konfiguracja acamd na nowonabytym HTPC, na ktory zamienilem Diablo Wifi podlaczona do telewizora Samsunga.

Stimbo's Avatar
    .......................

josegarcia's Avatar
    ????????????

skybandit's Avatar
    Czy ktos tu wie cos o SKYBOX?

ticamm's Avatar
    ja się w ogóle nie interesuję cardsharingiem czy czymś
    ale jak już tu jestem to zapytam, jak to jest z caid dla hd? są te same czy inne?
    Last edited by ticamm; 09-23-2013 at 09:13 PM.

Kobra's Avatar
    Jesli ktos poszukuje szarika prosze pisac na gg 48601663 reszta informacji albo na mail [email protected].
    Posiadam wszystko co Polskie Niemieckie Włoskie

7. The Following User Says Thank You to Kobra For This Useful Post:

loshlo's Avatar
    Hej,

Jakich odbiorników uzywacie do odbiotu TVsat?

pozdr/[email protected]

wordtvhdipptv's Avatar
    IPTV polska i nie tylko zapraszam [email protected]

bogi's Avatar

Szukam pomocy w homesharing

Witajcie.

Mam odbiornik Globo XS2-01 sprzedany jako usluga SMART HD+ od nc+ i funkcjonuje juz ponad 2 lata bez problemu. Problem w tym ze chcial bym miec polska telewizje na conajmniej 2 telewizorach, z tego jeden odbiornik moze spokojnie chodzic 24x7 albo cardserver pod linuxem na serwerze by sie napewno dalo uruchomic i 2 odbiorniki co by sie z tym laczyly. Dodatkowy problem: kasa sie nie przelewa, wiec 2 odbiornik i abonament odpada.
    Mam odbiornik axas e3hd i na nim italy sat image, tam mozna najprzeruzniejsze *cam* zainstalowac i czytnik conax tez ma, ale z tego wszystkiego pozostaje ten glówny problem:
    za malo sie na tym wszystkim znam zeby to uruchomic. Szukam instrukcje lub najlepiej jakies forum gdzie sa ludzie co bardziej w tym siedza i mi pomoga. Payserver itd. nie wchodzi w rachube, to ma byc tylko homesharing!

dziekuje juz na zapas!

Jan
    Jan is offline
    Jan's Avatar

Witam szukam jakiś informacji na temat Polskiej Iptv jeśli ktoś ma coś do zaoferowania proszę o kontakt !

Visitors found this page by searching for:

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

Tags for this Thread